МВФ просять відкласти підвищення пенсійного віку для українок

Вівторок, 9 листопада 2010, 13:51

Профспілки України пропонують Міжнародному валютному фонду відкласти початок підвищення пенсійного віку для українських жінок із 55 до 60 років на 3-5 років.

Про це повідомив голова Федерації профспілок України, депутат Партії регіонів Василь Хара в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" у вівторок, коментуючи результати зустрічі представників профспілок із місією МВФ.

"Ми розуміємо, що рано чи пізно це потрібно буде робити, але сьогодні не час... Ми пропонуємо підвищити пенсійний вік для жінок протягом десяти років, але почати не зараз, а через 3-5 років", - сказав Хара.

За його словами, у ході зустрічі представники профспілок запропонували МВФ інші джерела для поповнення ресурсів Пенсійного фонду, зокрема - відновлення робочих місць, виведення економіки "з тіні", виплати в Пенсійний фонд від всіх суб'єктів підприємницької діяльності.

"Вони прийняли наші пропозиції, особливих заперечень не було. Вони донесуть наші пропозиції раді директорів (МВФ) і вже вона прийме рішення. Я гадаю, що вони погодяться з нашими пропозиціями", - сказав він.powered by lun.ua