Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

На Майдані знищують речові докази

Вівторок, 1 лютого 2011, 19:32

Коаліція учасників Помаранчевої революції заявляє, що київська влада знищує речові докази у кримінальній справі проти організаторів "Податкового майдану".

Про це заявив глави правління КУПР Сергій Мельниченко, повідомляє УНІАН.

"Гранітне покриття Майдану Незалежності є речовим доказом у порушеній кримінальній справі і не може бути вилучене до проведення належної експертизи. Але сьогодні на центральну площу столиці прибула велика кількість будівельної техніки та дорожніх робочих, які розпочали демонтаж плитки", - повідомили в КУПР.

"Належної дозвільної документації у виконавців робіт не виявлено", - заявили активісти.

Мельниченко повідомив, що на Майдан викликали слідчо-оперативну групу і зажадали припинення незаконних робіт.

"Як повідомив слідчий у кримінальній справі, порушеній проти Мельниченка, експертиза пошкоджень гранітної плитки на Майдані Незалежності ще не проводилася. Тобто, чиновники КМДА вчинили спробу здійснення кримінального злочину - умисного знищення речових доказів, які мають істотне значення для слідства", - зазначається у повідомленні.

Як відомо, на активіста у листопаді 2010 року завели справу умисне пошкодження покриття (гранітної плитки) на суму 212 тисяч 292 гривні та про умисне пошкодження гідроізоляції підземного бару на суму близько 240 тисяч гривень.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: