Суд відмовив Корнійчуку у відводі судді

П'ятниця, 4 березня 2011, 13:11

Печерський райсуд Києва не задовольнив клопотання адвоката колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнийчука Ігоря Фоміна про відвід суду.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", суддя Оксана Царевич не знайшла підстав для задоволення цього клопотання.

При цьому суд задовольнив клопотання про зміну складу захисників Корнійчука, а також дозволив бути присутнім на слуханні справи пресі, у тому числі телекомпаніям.

Пізніше Печерський райсуд оголосив перерву в попередніх слуханнях справи за обвинуваченням Корнійчука до 10 березня у зв’язку з відсутністю інформації з Апеляційного суду щодо прохання адвокатів про зміну підсудності розгляду справи.

Суд також зобов’язав захист Корнійчука і самого обвинувачуваного надати суду дані щодо їхнього клопотання до Апеляційного суду про необхідність змінити підсудність слухання справи.

Суддя також зробила зауваження Корнійчуку та його адвокатам, які після 40-хвилинної перерви не з’явилися на судовому засіданні, у зв'язку з чим суд був змушений оголосити додаткову перерву ще на 10 хвилин.

"Запізнення - це неповага до суду. Роблю вам зауваження з приводу такої поведінки", - сказала суддя Царевич, звертаючись до Корнійчука та його адвокатів.

Раніше Корнійчук і Фомін заявили про відвід судді Печерського суду Царевич, яка повинна розглядати справу за обвинуваченням колишнього першого заступника міністра юстиції.

Вони сумнівалися в об'єктивності розгляду справи нею, оскільки Царевич працює суддею тільки 3 місяці. Фомін висловив переконання, що справу його підзахисного має розглядати колегія суддів, обраних безстроково.

Як відомо, Корнійчук був затриманий 22 грудня 2010 року.

Пізніше суд відмовив Генпрокуратурі в арешті Корнійчука на 2 місяці, але продовжив термін затримання до 10 днів.

30 грудня Печерський райсуд обрав Корнійчуку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 2 місяці, після чого він був переведений у Київський слідчий ізолятор.

1 лютого 2011 року Генпрокуратура завершила досудове слідство по кримінальній справі у відношенні Корнійчука, після чого він був випущений із СІЗО.

За словами адвоката Фоміна, Корнійчук обвинувачується за двома статтями Кримінального кодексу: 365 (перевищення службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки) і 366 (службова підробка).

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...