Комуністи проти пенсійної реформи і думають про вихід із більшості

Четвер, 2 червня 2011, 13:36

Фракція Компартії проголосує проти запропонованого проекту пенсійної реформи.

Про це заявив член фракції КПУ Євген Царьков журналістам у четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо голосувати категорично проти", - заявив він.

Царьков зазначив, що ознайомився з доопрацьованим законопроектом про пенсійну реформу - і побачив, що суть його не змінилася: пенсійний вік для жінок підвищують.

За його словами, даний законопроект передбачає введення ще й накопичувальної пенсійної системи, відповідно до якої громадяни, яким на момент ухвалення закону ще не виповнилося 35 років, будуть зобов'язані перейти на цю систему нагромадження пенсійних заощаджень і платити в пенсійний фонд від 2 до 7% від свого доходу.

"Таким чином, іде колосальне навантаження і на бізнес, і на людину, яка отримує заробітну плату", - сказав Царьков.

За його словами, у пояснювальній записці до законопроекту вказується, що економія державного бюджету у випадку його ухвалення складе 2 млрд грн.

"Ось такими драконівськими заходами пан Тігіпко (віце-прем'єр) хоче заощадити 2 мільярди для нашої країни", - сказав Царьков.

"Ми однозначно будемо голосувати знову проти цього законопроекту. Я не знаю, як прокоментують колеги-"регіонали", але в залі й у кулуарах вони несхвально говорять про цю реформу", - сказав він.

На думку Царькова, "наступним кадровим рішенням президента має стати звільнення Тігіпка".

Комуніст також заявив, що "до кінця червня партія (КПУ) визначиться, буде вона в (парламентській) більшості чи ні".

"У нашій фракції, у низах, уже йде сьогодні яре невдоволення тим курсом, який триває, я думаю, завдяки таким діячам як Тігіпко, Герман, нинішній уряд", - заявив Царьков.

Він уточнив, що 11 червня відбудеться пленум КПУ, після нього 18-19 червня пройде з'їзд.

Царьков зазначив, що Україна зафіксувала свій позаблоковий статус і позицію поза НАТО, також у парламент був внесений законопроект про мови - але далі "нічого не зрушується, ні в співпраці з МВФ, ні поведінці олігархів на нашому ринку... і найстрашніше, що нам не дали відповідь на одне питання: що буде з продажем землі".

"Тому на пленумі й на з'їзді ми розглянемо це питання, і якщо більшість (у партії) вирішить виходити з такої політичної більшості, то однозначно ми вийдемо", - сказав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...