Пшонка дозволив Чорноволу вимагати допит Пукача

Четвер, 9 червня 2011, 17:40

Депутат Тарас Чорновіл має право звернутися до слідчого, із проханням допитати екс-генерала МВС Олексія Пукача в рамках справи про загибель його батька В'ячеслава Чорновола.

Про це сказав генпрокурор Віктор Пшонка в четвер журналістам у Києві, відповідаючи на запитання, чи буде допитаний Пукач у рамках розслідування справи про загибель Чорновола.

"Тарас Чорновіл, як потерпіла сторона, має право заявляти клопотання про ті або інші дії. Якщо процесуально це все буде оформлене й мотивовано, то слідчий у праві або відмовити, або провести ту слідчу дію, на якій наполягатиме Чорновіл", - сказав він.

Крім того, генпрокурор повідомив, що він розмовляв з депутатом Ярославом Кендзьором із приводу можливості проведення незалежної експертизи в рамках розслідування справи загибелі Чорновола.

"У мене був народний депутат Ярослав Кендзьор. Він порушував це питання на обговоренні. Я доручив прокурору Києва, щоб він з'ясував цю ситуацію. Я думаю, він вивчить ці обставини й розбереться", - сказав Пшонка.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи вважає він особисто доцільним допит Пукача в рамках розслідування цієї справи, Пшонка сказав: "Я б не хотів категорично відповідати, доцільно це, чи ні".

Раніше Тарас Чорновіл заявив, що володіє інформацією про причетність Пукача до вбивства В'ячеслава Чорновола.

Інтерфакс

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування