МВС узялося за ще один сайт через "погрози" Богословській

Вівторок, 5 липня 2011, 16:51

Кореспондент.net одержав запит від МВС щодо онлайн-коментаря на адресу депутата від Партії регіонів Інни Богословської.

Слідче управління МВС просить надати всі дані про користувача, що залишив на сайті коментар "Облити бензином і підпалити" під новиною про те, що Богословську облили водою, повідомляє Кореспондент.

Правоохоронці також просять надати інформацію про те, чи дійсно сайт Кореспондент.net розміщений на серверах ТОВ Бігмір - Інтернет і на підставі якого договору.

"Ми абсолютно не проти сприяння слідству, якщо має місце реальна загроза життю Інни Богословської. Однак, знаючи природу коментарів в інтернеті, вважаємо, що подібні коментарі є просто висловленням невдоволення, а не реальними погрозами на адресу конкретної людини", - заявила головний редактор Кореспондент.net Юлія Мак-Гаффі.

"На жаль, культура інтернет-коментарів, як і культура спілкування в українській політиці, далекі від ідеалу. Ми закликаємо всі сторони мислити тверезо й адекватно й не надавати зайвого значення емоційним коментарям у мережі", - додала вона.

Також хочемо нагадати, що Інна Богословська веде блог на Кореспондент.net, у якому має можливість висловлювати свою думку й погляди із приводу політичних подій, опонентів і всего, що відбувається в країні.

Минулого тижня журналіст "Української правди" Сергій Лещенко був викликаний на допит до слідчого в справі про "погрозу вбивством" Інні Богословській. Слідчі три години допитували його в справі про погрози на адресу Богословської, які нібито залишив на сайті один з коментаторів.

Депутат Богословська заявила про погрози на її адресу в інтернеті в прямому ефірі шоу Шустер live 24 червня.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.