Президент Могилянки виправдовується, що не бачив повну версію листа до Януковича

Четвер, 4 серпня 2011, 12:03

Президенту "Києво-Могилянської академії" Сергію Квіту не надали повну версію листа до президента Віктора Януковича на підтримку в боротьбі з корупційною системою.

Про це він заявив у коментарі Тижня.

"Мені задзвонили і запропонували підписати цей лист. Сказали, що це ініціатива Олі Богомолець. Прочитали його… не повністю, тому що там, звичайно, є такі звороти, які я би поредагував. І я погодився підписати його", – зазначив Квіт.

На запитання, чи знайомий він з повною версією листа, Квіт зазначив, що ні.

"Не знаю, де ця повна версія листа, тільки є з великими цитуваннями", – додав він.

Раніше у своєму блозі Квіт написав, що підписав лист до Януковича "на підтримку ініціативи Ольги Богомолець".

"Києво-Могилянська академія структурує освітній і громадський простір у будь-яких умовах, що складаються. Але мені не хочеться радіти провалам і неуспіхам влади, знову відсуваючи реалізацію наміченого на невизначене майбутнє. Адже саме в Україні проходить наше життя", - зазначив, зокрема, він.

Крім Квіта, лист підписали письменник Віталій Коротич, президент Національної Академії наук України Борис Патон, директор Міжнародного центра перспективних досліджень, кандидат історичних наук Віра Нанівська, директор Інституту українознавства Петро Кононенко.

Також Лесь Танюк, Володимир Цибулько, Олександр Злотник, Віктор Гуцал, - ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченко Леонід Губерський.

У листі представники інтелігенції висловлюють підтримку "реформам", проведеним президентом.

"… Ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба - це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами - народ",- йдеться, зокрема, у посланні.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.