Близнюк зізнався: з потеплінням труби почнуть "тріскати по всіх швах"

Середа, 1 лютого 2012, 13:39

В Україні 63% труб тепло- й водомереж є зношеними.

Про це заявив на брифінгу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

"63% труб, які лежать в (тепло- і водо-) мережах України, за межами строків амортизації, вони вже зношені", - заявив він, цитують "Українські новини".

При цьому міністр поцікавився у журналістів, чи пам'ятають вони, коли був знятий фільм "Москва сльозам не вірить".

"А пам’ятаєте, з якою там камерою були оператори? А тепер скажіть, ось отут (у залі прес-конференції) є така камера? Немає. А мережі в державі Україна лежать ще раніше, ніж був знятий фільм "Москва сльозам не вірить", - наголосив він.

"Тому звідси питання – а коли воно де трісне?", - додав Близнюк.

Міністр попередив, що проблеми з трубами будуть спостерігатися не тільки в період морозів, але й, значною мірою, після потепління.

"Зараз, коли воно все промерзне, – це одна схема, а коли воно почне відтавати – ось тоді почне тріскотіти по всіх швах", - запевнив чиновник.

Разом із тим він упевнений, що Мінрегіонбуд готове до можливих ускладнень.

Зазначимо, що 26 січня у Києві 32 житлових будинки залишилися без тепла через прорив тепломережі в Дніпровському районі столиці на вул. Красноткацькій, 22-А.

Також через прориви в тепломережі у столиці вже не раз за цей рік провалювався асфальт.

26 січня у Львові близько 7 тис. людей залишилися без водопостачання через аварію на магістральному водопроводі на вул. Героїв УПА.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування