Чорновіл у Європі побачив, що Януковича вже поховали

Неділя, 4 березня 2012, 16:16

Президент Віктор Янукович знищив собі репутацію у світі, і її вже не відновити.

Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав позафракційний народний депутат Тарас Чорновіл.

"Нещодавно літав з офіційною делегацією до Люксембургу. До України ставляться із співчуттям. Навіть від Лукашенка чекають несподіваних кроків — аби посварився з Росією, випустив політв'язнів. Від Януковича вже нічого не чекають. Його поховали повністю. Очікують, доки він добуде термін", - зазначив депутат.

На його думку, Янукович зробив із Тимошенко політика й тепер боїться її більше за санкції Заходу.

"Рік тому Тимошенко з усіх сил намагалася довести Тягнибоку і Яценюку, що вона головна в опозиції. Ті — молодші, мають добрі зуби, тому Тимошенко ставала схожою на старіючу маразматичну даму, що з усіма свариться, конфліктує і щомісяця втрачає по відсотку рейтингу. Якби її не посадили, через рік ми забули б про існування Тимошенко. Її партія розсипалася б, як картковий дім", - зауважив політик.

Він також вважає, що якщо навесні люди вийдуть на вулицю, то цей виступ нейтралізують опозиційні політики.

"Кажуть, буде черговий наступ трудящих, що знесе владу. Тоді для чого в цій країні Ляшко? Як тільки щось почнеться, з тилу заходить Ляшко і трудові маси розбігаються хто-куди, бо не хочуть дискредитуватися. А ще є Яценюк, Королевська, інші. Будь-яка акція знекровиться з їх появою. Тому весняний наступ трудящих розсиплеться, як розсипався й осінній", - зазначив він.

На його думку, ще є проблема в тому, що люди не хочуть виходити на вулицю безплатно.

"Це синдром Юлії Володимирівни. 2001 року вона першою почала платити гроші за участь в акціях протестів, на які люди масово виходили самі. Пригадую, як ми через це гризлися на Форумі національного порятунку. Турчинов доводив, що все в порядку, так має бути. Минули 10 років, і тепер навіть ті, хто дуже любить і хоче бачити Тимошенко на свободі, вийдуть за неї тільки тоді, коли їм заплатять", - додав Чорновіл.

За його словами, у "Батьківщині" є гроші для того, аби вивести людей на вулицю. Однак, не всі хочуть бачити Тимошенко на волі.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News