Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Пшонки запевняють, що "тримають на контролі" журналістів

Вівторок, 3 квітня 2012, 21:11

Генпрокуратура тримає на контролі всі випадки порушення прав журналістів та проводить відповідні перевірки.

Про це повідомив заступник генпрокурора Віктор Занфіров під час сьомого засідання Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

Занфіров зазначив, що Генпрокуратура також взяла на контроль факти порушень прав журналістів, інформація про які надійшла останнім часом, повідомляє прес-служба адміністрації президента.

Йдеться зокрема про випадок із нанесенням тілесних ушкоджень представнику в Україні міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів" Оксані Романюк, інцидент із нападом на знімальну групу телеканалу ICTV, конфлікт, що виник між журналістами "5 каналу" та правоохоронцями на під час акції протесту у Святошинському районі Києва.

Заступник генпрокурора повідомив, що працівники ГПУ провели нараду з фахівцями Інституту масової інформації (ІМІ), на якій обговорили всі 108 фактів звернень від журналістів щодо порушення їх прав, які надійшли до Міжвідомчої робочої групи.

За результатами наради сторони домовилися припинити розгляд 25 випадків, які, за спільною згодою, не стосуються професійної діяльності журналістів.

Занфіров додав, що Генпрокуратура й надалі співпрацюватиме з ІМІ щодо розгляду звернень журналістів з тим, аби "прийняти зважені рішення з більшості питань".

"Частину питань ми зняли, а частину тримаємо на контролі і будемо інформувати про результати перевірки та прийняті рішення", - сказав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: