Азаров радіє, що європейці нарешті почитають справу Тимошенко

4 перегляди
Четвер, 7 червня 2012, 21:10

Європейські експерти-юристи вперше дадуть оцінку справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко на підставі вивчення документів,матеріалів справи і спостереження за ходом процесу.

Про це заявив прем‘єр Микола Азаров, коментуючи створення моніторингової групи Європарламенту на чолі з Алєксандром Квасневським та Петом Коксом.

"На касаційний розгляд "справи Тимошенко" приїдуть два високих представники Європарламенту. Разом з ними приїдуть спеціалісти в галузі права і юристи. Вони вперше вивчать всі матеріали справи і вперше зроблять висновок на підставі документів", - сказав він.

"Це буде перша кваліфікована оцінка "справи Тимошенко" європейськими спеціалістами з права", - цитує Азарова його прес-служба.

Таким чином, посилання на висновки "європейських експертів у галузі права" щодо "справи Тимошенко", які досі розповсюджувались, взагалі не є добросовісними, оскільки висновки не базувалися на вивченні матеріалів справи.

"Насправді жодного такого висновку юриста з репутацією не існувало", - зауважив Азаров.

Прем'єр додав, що Україна створить максимально сприятливі умови для ефективної роботи моніторингової групи Європарламенту. Зокрема, правникам буде надано повний доступ до усіх матеріалів справи, технічне сприяння.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua