Міліція каже, що не била активістів

Субота, 15 вересня 2012, 19:29

Київська міліція запевняє, що не застосовувала заходів фізичного впливу щодо активістів громадянського руху "Відсіч".

Про це йдеться у повідомленні Відділу зв’язків з громадськістю київської міліції, передає УНІАН.

Як зазначили у міліцейському главку, у суботу о 10.38 до Солом’янського райуправління столичної міліції спецлінією 102 надійшло повідомлення, що біля станції метро "Політехнічний інститут" розповсюджуються агітаційні матеріали проти Партії регіонів.

За вказаною адресою прибула група працівників райуправління на чолі з його керівництвом.

На місці було встановлено, що 20 активістів громадянського руху "Відсіч", рухаючись провулком Політехнічним від ст. м. "Політехнічний інститут" у бік вулиці Борщагівської, дійсно розповсюджувалися агітаційні листівки, зміст яких становить заклики не голосувати за Партію регіонів.

В ході відпрацювання виклику працівниками райуправління запропоновано проїхати до приміщення 4-го ТВМ райуправління для надання пояснень трьом активістам "Відсічі". Проте від будь-яких пояснень вони відмовляються.

"Жодних заходів фізичного впливу стосовно представників руху "Відсіч" не здійснювалося", - наголосили у ВЗГ, зауваживши, що наразі проводиться подальша перевірка стосовно джерела походження листівок та законності проведення акції з їх розповсюдженням.

Як повідомлялося, активісти "Відсічі" заявляли про своє побиття під час затримання.

Як пізніше повідомила прес-служба руху, троє активістів (Катерина Чепура, Мирон Гордійчук і Василь Титаренко) були затримані і доставлені до Солом'янського райвідділу міліції, де на них склали протоколи про злісну непокору міліції та сказали, що не випустять до понеділка, коли відбудеться суд.

Завдяки втручанню інших активістів, журналістів та кількох народних депутатів від опозиції, які прочитали повідомлення про затримання у ЗМІ, активістів випустили з відділку, і вони поїхали знімати побої та писати скарги на дії працівників міліції.

Затриманню решти активістів перешкодили небайдужі перехожі, йдеться в повідомленні.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування