25.06

Банківський форум

За скандальну яєчню на Вічному вогні дали три роки умовно

Четвер, 4 жовтня 2012, 11:50

Активістці "Братства Св. Луки" Ганні Сіньковій, яка раніше обвинувачувалась у смаженні яєчні на Вічному вогні, дали три роки позбавлення волі з відтермінуванням на два роки.

Про це у коментарі "Українській правді" повідомила сама засуджена Сінькова.

"Вирок - три роки позбавлення волі з відтермінуванням на два роки за, начебто, наругу над могилою. Суддя у справі- Родіон Кірєєв. Окрім того мені ще потрібно буде виплатити 4 тисячі гривень за експертизу, яку проводили правоохоронці", - заявила активістка.

Крім того, за словами дівчини, судді не довели того, що монумент є похованням.

Сінькова також розповіла про те, що суддя не врахував той момент, що деякі свідки зізналися, що вони не самі давали свідчення, а просто підписували "заготовлений слідчим папірець".

За її словами, раніше міліція вилучила у неї для експертизи ноутбук.

"Після того як вони мені його повернули, він пропрацював десь 2 місяці. Вони повернули мені його в "убитому стані". Ноутбук коштував 6 тисяч гривень", - розповіла Сінькова.

"А тепер з мене ще і вимагають 4 тисячі гривень за цю експертизу. Виявляється в її ході з'ясували, що з мого комп'ютера заходили на YouTube - як неочікувано", - додала вона.

Вона також заявила, що збирається подавати апеляцію на рішення судді, оскільки не визнає своєї вини.

Як відомо, 16 грудня 2010 року в Києві кілька людей провели акцію протесту - підсмажили на Вічному вогні яєчню і сосиски.

Свої дії вони пояснили протестом проти недоцільного використання природного газу та ігнорування владою проблем ветеранів.

Водночас у Прокуратурі заявили, що оскаржать вирок Печерського райсуду.

Про це заявив держобвинувач у справі Дмитро Байдюк, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, прокуратура Печерського району столиці не погоджується з вироком суду "у зв’язку з м’якістю покарання та найближчим часом буде оскаржувати його до Апеляційного суду Києва". 

"Ми не дозволимо безкарно паплюжити пам'ять предків – солдатів, які поклали своє життя, захищаючи Батьківщину", - наголосив прокурор. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: