Адвокат Тітушка натякає, що Сніцарчук побив її чоловік

Понеділок, 1 липня 2013, 12:49

В судовому засіданні у справі Вадима Тітушка, щодо побиття журналістів на мітингу 18 травня, оголошено перерву до 13:30.

В першій частині засіданні суд заслухав свідчення Ольги Сніцарчук та Владислава Соделя, а також свідка фотографа Михайла Ліпацького.

Журналісти дали свідчення, що вони знімали акцію на Майдані, потім пішли знімати затримання БРД, коли на них напала група на чолі з Тітушком.

Підчас допиту адвокат Тітушка Віктор Олійник весь час ставив провокативні питання, чим неодноразово змушував суддю робити йому зауваження.

Зокрема він висловив припущення, що травми, які отримала Сніцарчук, були здобуті нею внаслідок того, що її чоловік "засильно обійняв її, коли захищав".

"Ну якщо ви вважаєте, що я тримав її за губу, то мені видаються дивними Ваші інтерпретації. Більше того у висновку судмедекспертизи вказано, що Ольга отримала удар тупим предметом. Ви вважаєте мою руку тупим предметом?", - запитав журналіст у адвоката.

"А чому ви вважаєте руки Тітушка тупим предметом", - відповів адвокат.

Він також піддав сумніву факт одруження Сніцарчук і Соделя, зауваживши, що йому не дали свідоцтва про шлюб, а коли Содель пояснював причини матеріальних збитків, і що йому не подобається бути в епіцентрі уваги преси, адвокати зіронізував: "Так може ми попросимо камери піти з залу, бо може вам морально складно?".

Сам Тітушко сидів на засідання мовчки, ніяких запитань до потерпілих у нього не було.

В перерві до Тітшко підійшла київська вчителька Ніна Москаленко і стала питати, що він робив у її будинку підчас захоплення. На це Тітшко відповів, що вона з кимось переплутала.

Як відомо, за підозрою у нападі на журналістів  18 травня в центрі Києва був затриманий Вадим Титушко.

Він був у складі групи з близько 50 осіб, які влаштували бійку зі свободівцями на Великій Житомирський.

Співробітники міліції "проявили нерішучість" під час інциденту з побиттям журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя.

Шевченківський райсуд Києва випустив Титушка під заставу 22940 гривень. Міліція ж покарала дисциплінарним стягненням 15 міліціонерів за бездіяльність.

Українська правдаpowered by lun.ua