"Палац" Кузьміна охороняють і прибирають за кошти платників податків

Понеділок, 5 серпня 2013, 11:43

Маєток першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна у "Пущі Водиці" утримується за рахунок платників податків.

Про це пише у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Тетяна Чорновіл.

"На цих фото можна побачити "скромний будиночок" першого заступника генерального прокурора, який все життя присвятив службі в органах. Можливо саме тому у нього не знайшлося коштів, щоб купити під Києвом землю за ринковою ціною і він обгородив високим парканом пару гектарів державної землі", - пише вона.

Маєток Кузьміна у Пущі-Водиці. Фото Тетяни Чорновіл
Маєток Кузьміна у Пущі-Водиці. Фото Тетяни Чорновіл
Палац Кузьміна під Києвом
Палац Кузьміна під Києвом

"Спочатку Кузьміну, як цінному працівнику генпрокуратури була виділена "державна дача" - стара дерев'яна халупа. Потім він запропонував Державному управлінню справами за свій кошт її "реконструювати". Коли ДУС дало добро Ренат Рафаїлович звів цілий маєток", - уточнює журналіст.

"А далі ДУС на суму вкладених в "реконструкцію" інвестицій по-суті довічно звільнив Кузьміна від сплати оренди за проживання в комплексі "Пущі-водиці". Тобто йому не лише дісталася безкоштовно велика земельна ділянка в сосновому лісі (ціна якої більше мільйона доларів), а також за кошт держави його охороняють, забезпечують послугами садівників, прибиральниць", - зазначає Чорновіл.

"Задля цього платники податків щороку платять за утримання "Пущі-Водиці" 16 мільйонів гривень", - уточнила журналіст.

Утримується маєток Кузьміна за кошти платників податків
Утримується маєток Кузьміна за кошти платників податків
Палац Кузьміна
Палац Кузьміна

"Згідно договору, яку заступник генпрокурора уклав з комплексом відпочинку "Пуща Водиця" "Інвестор оформляє право власності на площу в реконструйованому об'єкті за винятком 118 метрів, що відповідає площі об'єкту до реконструкції". Згідно офіційної декларації родина Кузьміна має в цьому будинку у володінні 1 тисячу 68 квадратних метрів", - підсумовує вона.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News