"Вікинги" і "Нарнія" штурмували КМДА, бо не мали куди йти

Понеділок, 17 лютого 2014, 17:17

Самооборонці із загонів "Вікинги" і "Нарнія" в ніч на 17 лютого штурмували звільнену КМДА, бо це було місце їхнього базування і вони хотіли його зберегти.

Про це "Українській правді" розповіли джерела в самообороні.

Загони самооборони "Нарнії" і "Вікінги" уже довгий період базувалися в КМДА і іншого місця для життя у них не було.

Загалом КМДА контролювалась "Свободою", але загони самооборони також там базувались, хоча при цьому фактично не визнавали зверхності свободівців.

Коли штаб нацспротиву оголосив рішення звільнити КМДА, "нарнійці" та "вікінги" були проти такого рішення і вважають, що "Свобода" цим зраджує Майдан.

Як пише "ВолиньПост", "Нарнія" створена для фізичного протистояння з правоохоронцями та "тітушками" і має авторитет одного з найбільш боєздатних загонів.

До неї входять близько 50 футбольних фанатів та "правих" радикалів, які серйозно екіпіровані – протигази, щити, шоломи, бронежилети, щитки на руках і ногах. А також кийки та, ймовірно, гумостріли.

"Нарнія" засвітилась, коли разом зі "Свободою" звільнала МінАПК від бійців "Спільної справи".

Загін "Вікінги" подібний до "Нарнії" і так само критично ставиться до свободівської гегемонії на Майдані.

"Вікинги" приймали присягу українській нації в "Українському домі", проте мало хто точно знає про склад і керівництво загону.

Деякі співрозмовники "Української правди" вказували на схожість назви загону із "унсівською" бригадою "Вікінг", яка воювала у Чечні.

Проте, з огляду на невелику вплив виселеного загону, ця версія видається малоймовірною.powered by lun.ua