25.06

Банківський форум

Перший Національний заборонив називати Олімпіаду в Сочі Олімпіадою

Субота, 8 лютого 2014, 19:01

Перший Національний телеканал заборонив усім українським ЗМІ використовувати в своїй роботі слова "Олімпіада", "Олімпійські ігри" та гасло міжнародних змагань  - "Швидше, вище, сильніше".

Про це йдеться у зверненні до до представників вітчизняних ЗМІ, повідомили у прес-службі  Першого Національного.

"Відповідно до обмежень Міжнародного Олімпійського комітету та з метою недопущення порушень під час показу ХХІІ зимових Олімпійських ігор НТКУ, як офіційний мовник Олімпіади–2014 на території України, закликає не здійснювати несанкціонованих трансляцій змагань будь-якими третіми особами та не вчиняти неправомірних дій, пов’язаних із трансляцією", - йдеться у повідомленні.

Також НТКУ зазначає, що телекомпанія та інші уповноважені на це організації "здійснюватимуть моніторинг ефірів телевізійних каналів щодо дотримання виключних прав НТКУ на телевізійну трансляцію або показ Олімпійських ігор".

Перший Національний телеканал заборонив ЗМІ використовувати в своїй роботі слова Олімпіада, Олімпійські ігри та офіційне гасло міжнародних змагань
Перший Національний телеканал заборонив ЗМІ використовувати в своїй роботі слова "Олімпіада", "Олімпійські ігри" та офіційне гасло міжнародних змагань 

Як відомо, урочисте відкриття зимової Олімпіади у Сочі відбулося 7 лютого. 

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: