Активісти передали Путіну свої вимоги. Розходитися не планують

Субота, 14 червня 2014, 22:32

Учасники акції протесту під посольством РФ в Києві передали свої вимоги вищому керівництву РФ.

Про це повідомили в ефірі Hromadske TV.

Згідно з повідомленням, "перемовини" між представинками мітингу та посольства РФ організував один з представників СБУ. До мітингувальників від посольства РФ вийшов другий секретар диппредставництва Ігор Шаповалов.

Активісти, представниками від яких були активісти Самооборони Майдану, Правого сектору, а також були присутні 4 працівників ЗМІ - повідомили Шаповалову про вимогу мітингарів.  Серед них - вимога до посольства залишити територію України та визнати дії РФ щодо України агресивними.

Заступник командира "Азов"  Олег Однороженко  повідомив, що мітингувальники вимагають від посольства "щоб Росія відповіла за збитий у Луганську літак та неоголошену війну, яку РФ веде вже чотири місяці".

"Наша вимога – щоб російське посольство як розсадник антиукраїнської діяльності має негайно залишити територію України. Друга вимога- Росія має визнати, що веде неоголошену війну проти України", - заявив Однороженко.

Шаповалов повідомив, що "ці вимоги будуть передані ввечері вищому керівництву РФ".

При цьому представник СБУ, який організовував "перемовини", повідомив мітингарям, що на території диппредставництва перебуває лише один російський дипломат. Також він попросив зробити коридор, щоб вивести його з території посольства. 

Разом з тим учасники акції протесту не планують залишати територію перед посольством РФ.

"Не всім подобається ідея розійтися ввечері і подивитися по телевізору, що ж на ці вимоги скаже ввечері Путін", - зазначили в ефірі Hromadske TV.

Як повідомляє Євромайдан SOS, на мітингу присутні колишній посол України в РФ, в.о. Міністра закордонних справ України Дещиця Андрій Богданович. Усі, окрім охорони покидають будівлю посольства РФ. На мітингу близько 1, 5 тисячі людей. Також на місці присутні 2 автобуси з міліцією.

Як відомо, 14 червня сотні активістів пікетували посольство Російської Федерації в Києві у зв'язку з проникненням російських танків на територію України і збитим літаком ІЛ-76.

Учасники мітингу закидали посольство яйцями, зеленкою, перевернули та потрощили машини, виламали двері до будівлі, однак ситуація надвечір заспокоїлася. 

Українська правда 

powered by lun.ua