Росія обстрілює сили АТО і передає танки терористам - РНБО

Четвер, 7 серпня 2014, 12:55

У середу продовжувались обстріли українських військових з території Російської Федерації зі стрілецької зброї,  мінометів і установок "Град".

Пр оце повідомив речник РНБО Андрій Лисенко на брифінгу у четвер.

"Зокрема, у середу росіяни з мінометів обстріляли блокпост в районі села Сабівка, Красний Яр та Андріївка, позиції підрозділу десантників в районі Дякове та піхотинців неподалік села Новоганнівка", - повідомив Лисенко.

"З установок "Град" російські збройні сили обстріляли позиції в районі Красний Яр, Мар’янівки і Сабівки. Також мінометно-артилерійським вогнем була обстріляна колона піхотинців та десантників в районі села Лісне", - додав він.

Увечері середи, за словами Лисенка, протягом години з населеного пункту Моноцький Ростовської області Росії "росіяни з гаубиць обстріляли позиції зведеного прикордонного загону в районі села Юганівка Луганської області".  

"Всього було здійснено 46 пострілів. Серед прикордонників є поранені", - повідомив Лисенко.

Він також повідомив, що Росія продовжує постачати зброю та найманців на Схід України.

"У середу було зафіксовано переправлення з російської території військової техніки через брід річки Міус неподалік села Червона Зоря на Донеччині", - повідомив Лисенко.

За даними РНБО, біля села Провалля Луганської області з боку РФ на територію України "переправлено 9 танків, 3 БМП, 4 БТР, 2 Урали".

"У Краснодонському районі – переміщення ще однієї колони військової техніки, зброї та боєприпасів, яка рухалась з Донецька Ростовської області. До складу колони входили БТР та вантажівки, кількість яких встановлюється", - повідомив Лисенко.

Українська правдаpowered by lun.ua