Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Понеділок, 8 вересня 2014, 13:33

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Про це повідомив речник інформаційно-аналітичного центру Ради нацбезпеки й оборони Андрій Лисенко на щоденному брифінгу опівдні 8 вересня.

"Через загрозу обстрілів та диверсії призупинено діяльність трьох транзитних пунктів для тимчасово переміщених осіб у містах Волноваха, Орли та Щастя. Наразі продовжують працювати чотири транзитних пункти в зоні АТО", - сказав він.

За словами Лисенка, попри "перемир’я" тривають обстріли українських позицій – зокрема, за останню добу: у районах Авдіївки, Донецького, Пісків, Черненків, Волонтьорівки, Павлополя, Тоненького, Сартани, Нікішиного і Нижньої Кринки у Донецькій області, а також Смілого, Щастя, Комишувахи, Золотого та Орлівського у Луганській області.

У Донецьку увечері 7 вересня лунали вибухи. Періодично обстрілюють околиці міста Щастя.

Раніше було розгорнуто 7 транзитних пунктів для зустрічі людей, що покидають зону активних бойових дій: у Донецькій області – в районі Красноармійська, Волновахи та Маріуполя; у Луганській області – в районі Сватове, Лисичанська і Щастя, у Дніпропетровській області – у селищі Орли Покровського району.

Таким чином, зараз виїжджати можна через Красноармійськ, Маріуполь, Сватове і Лисичанськ.

Як відомо, 5 вересня представники України і так званих "ДНР" та "ЛНР" домовилися про перемир’я і припинення вогню з 18:00 того ж дня.powered by lun.ua