Симоненко заявив у ПАРЄ, що Росія до конфлікту на сході ні до чого

Середа, 1 жовтня 2014, 22:58

Член офіційної делегації України, комуніст Петро Симоненко з трибуни ПАРЄ заявив, що до збройного конфлікту на сході України не причетний "зовнішній фактор", а його причина - відсутність взаєморозуміння Києва та Донбасу.

Про це він заявив у Страсбурзі, повідомляє "Укрінформ".

"На мою думку, неповноцінно шукати пояснення причин війни (в Україні) зовнішніми факторами. Доти, поки ми не розберемося з внутрішніми факторами, ми заганятимемо хворобу вглиб і створюватимемо передумови для знищення територіальної цілісності України", - сказав він.

За його словами, українському народу не дали можливості волевиявлення, проведення референдуму про статус російської мови, про децентралізацію влади і федералізацію.

"Замість цього київська влада направила на схід танки для приборкання людей", - сказав він, додавши, що відсутність взаєморозуміння між Києвом та Донбасом стала причиною збройного конфлікту.

Як відомо, Петро Симоненко виявився єдиним членом української делегації і одним із небагатьох парламентаріїв ПАРЄ, який напередодні підтримав антиукраїнські поправки до тексту резолюції ПАРЄ, запропоновані росіянами.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування