У Києві сталася бійка зі стріляниною. Між "сотнею Майдану" і "учасниками АТО"?

Середа, 5 листопада 2014, 08:31

У вівторок увечері в Києві на території одного з підприємств сталася бійка зі стріляниною між двома групами, одна з яких називала себе "сотнею Майдану", а інша – учасниками АТО.

Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

За його даними, близько 20:00 на лінію 102 почали повідомляти про те, що в Києво-Святошинському районі столиці, по вул. Промисловій, чути численні звуки пострілів – і туди терміново виїхали посилені наряди міліції.

"Як виявилося на території приватного підприємства "Сучасні технології" сталася сутичка між двома групами громадян, одна з яких називала себе однією з сотень Майдану, і заявляла, що охороняє дану територію за узгодженням із власником", - пише Геращенко.

Друга група осіб називала себе учасниками АТО, які приїхали нібито з під Донецька і вирішили "поновити зневажену справедливість" з охороною іншою групою громадян цього об'єкта.

"У результаті 42 громадянина з обох угруповань було затримано. У них вилучені балаклави, бейсбольні біти, ножі, пляшки з коктейлем Молотова", - повідомляє Геращенко.

Після ідентифікації міліція збиралася відпустити під зобов'язання приходити на допити до слідчого всіх, крім одного, у якого вилучено вогнепальну зброю.

"При затриманні ніхто не постраждав. Правопорушники, побачивши кількісну перевагу міліції, добровільно відмовилися від продовження протиправних дій. Щоправда, до приїзду працівників міліції громадяни встигли надавати один одному стусанів, з'ясовуючи, у кого з них більше прав", - пише Геращенко.

"Ні в тих, хто нібито охороняв, ні у тих, хто приїхав розбиратися з "охоронцями", не було жодних документів,, які б підтверджували законність їхніх дій щодо охорони чи заволодіння об'єктом", - зазначив він.

"За попередньою інформацією, по цьому об'єкту вже багато років ведуться майнові суперечки в судах і не лише", - додав радник голови МВС.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею ч. 4 ст. 296 КК - Хуліганство із застосуванням вогнепальної та холодної зброї.powered by lun.ua