Стець розповів, де братиме гроші на міністерство. У меценатів теж

Середа, 3 грудня 2014, 15:59

Міністр інформполітики заявляє, що його міністерство буде розміщатися на території вже існуючих міністерств, і не буде орендувати машини для співробітників.

Про це він заявив під час круглого столу, присвяченого проекту положення про ще неіснуюче міністерство інформполітики.

"В держбюджет, який формується на 2015 рік, буде внесено пропозицію стосовно роботи і коштів, які будуть витрачатись на це міністерство. очевидно, що в нас є обмежений термін для цього. Статті видатків, які були в держбюджеті 2014, 2013, 2012 років, у видатках, які йдуть на Держтелерадіо, на газети "Голос України" і "Урядовий вісник", є таке  парламентське видання, яке називається "Віче", журнал "Парламентар". Є дуже багато видатків, які можна було б скоротити в рази", - сказав він

"Що стосується фінансування міністерства. З Держбюджету буде фінансуватися винятково соціальна реклама чи існування продакшну, чи можливого залучення фрілансерів, або інших структур. Ні водіїв, ні автомобілів, ні оренди приміщення у цього міністерства не буде", - пообіцяв Стець.

На питання, де тоді воно буде знаходитись, він відповів:

"Приміщення, яке зараз ми проговорюємо всередині Кабінету міністрів, я думаю, що ми візьмемо декілька кабінетів у вже існуючих міністерств. Думаю, що цього вистачить. Жодної копійки на оренду приміщень з державного кошту витрачатись не буде".

"У цього міністерства бюджет буде в 10 разів менше, ніж у існуючих", - додав він.

Стець також зазначив, що має намір використати практику минулої роботи і використовувати фінансування меценатів.

"В мене є досвід функціонування управління інформаційної безпеки Нацгвардії, на яке витрачались кошти меценатів, грантових структур, неурядових організацій, в тому числі партнерів наших з Європи. Я буду цим досвідом користуватися", - сказав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування