Польща і Латвія підтримали ідею Порошенка ввести миротворців на Донбас

Неділя, 22 лютого 2015, 18:02

Президент Польщі Броніслав Коморовський та прем'єр Латвії Лаймдота Страуюма підтримали ідею президента Петра Порошенка ввести на Донбас миротворчу місію ООН.

Про це Коморовський заявив після своєї зустрічі з Порошенком у Києві, передає прес-служба президента.

Фото: АП

"Ми підтримуємо реалізацію Мінських домовленостей, але завжди будемо нагадувати Франції і Німеччині, що вони взяли на себе особливу відповідальність", – сказав Коморовський.

Крім того, він подякував Порошенкові за запрошення на Марш Гідності.

"Мене тут не могло не бути, не могло не бути президента Польщі в річницю Майдану. Це була нагода висловити солідарність Польщі з Україною, яка веде драматичний бій за свою незалежність", – сказав він.

Також співрозмовники обговорили і домовились активізувати співпрацю між Україною та Польщею в оборонній та енергетичній сферах.

Водночас, на зустрічі з пресою, Коморовський заявив, що Польща не постачатиме зброю Україні, повідомив у своєму Twitter польський журналіст Пьотр Андрусєчко.

Як передає "Інтерфакс-Україна", прем'єр Латвії Лаймдота Страуюма після зустрічі з Порошенком також заявила, що її країна підтримує введення миротвочого контингенту на Донбас.

В коментарі агентству BNS вона розповіла, що Порошенко повідомив їй про підтримку розміщення миротворчих сил ООН також з боку США і Великої Британії. Порошенко, за словами Лаймдота, має намір просити про підтримку також Францію. 

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування