Україна не прийняла 3,6 км оборонних бастіонів зі США, які мали захищати Маріуполь

Вівторок, 21 квітня 2015, 15:43

Міністерство внутрішніх справ протягом двох місяців не змогло укласти договір з американським виробником фортифікаційних споруд Hesco Bastion Inc, який зарезервував бастіони для оборони Маріуполя на замовлення відомства.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник програми Hesco-TMM Ігор Стокоз.

За його словами, протягом цього часу 11 контейнерів з 3,6 км бастіонів були зарезервовані для України, а МВС та Нацгвардія проводили бюрократичні процедури. В результаті 20 квітня компанія відправила бастіони в Саудівську Аравію у зв'язку з порушенням термінів.

Мариуполь не получит бастионы Хеско. Два месяца МВД и НГУ футболяли нас между собой, решали что и как. Заместитель мини...

Posted by Igor Stokoz on Tuesday, April 21, 2015

"Вони були зарезервовані для Нацгвардії, на початку лютого після демонстрації (міністр Арсен) Аваков і (його заступник Сергій) Чоботар, що були на полігоні заявили, що вони терміново потрібні в Маріуполі. … Вчора компанія Хеско повідомила, що в зв'язку з тим, що ми порушили вже всі терміни, вони анулювали нашу квотейшн і відправили бастіони саудитам. Тепер швидко не вийде, бо нову партію виготовляти треба певний час. Але я не певен що в нас щось вийде з МВС", – заявив Стокоз у коментарі "Українській правді".

Як відомо, Аваков у лютому взяв участь у презентації та випробовуванні бастіонів на полігоні у Нових Петрівцях. Після цього він заявив, що такі бастіони потрібні Україні.

"Я думаю, що ми будемо з компанією Hesco і з хлопцями, які будуть випускати це на території України, співпрацювати. І зробимо це дуже швидко", – казав він тоді.

Hesco Bastion Inc є постачальником фортифікаційних споруд для міноборони США, Великобританії, сил НАТО і ООН.

"Українська правда" намагалася отримати коментар з цього приводу в МВС та Нацгвардії, однак прес-служби цих відомств не змогли пояснити ситуацію. Наразі редакція надіслала офіційний запит в МВС та очікує відповіді.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: