Суд заблокував рішення, яким Калєтніка позбавили "Бучанського Межигір'я"

Вівторок, 7 квітня 2015, 14:32

Судове рішення про витребування у родини Ігоря Калєтніка 14 га лісу в місті Буча на Київщині зупинене ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Про це свідчить ухвала суду від 27 лютого, копія якої є в розпорядженні "Наших грошей".

Йдеться про ділянку 14,04 га. Номінальним власником цієї ділянки був Василь Кірган - 92-річний дідусь колишнього першого віце-спікера Верховної Ради Ігоря Калєтніка. Вартість цієї ділянки оцінюється у 18,42 млн гривень.

Касаційні скарги подали Бучанська міськрада і Ольга Ускова, яка діє від імені діда Калєтніка.

Ускова у касаційній скарзі поставила перед судом питання про зупинку виконання рішень першої та апеляційної інстанцій  до закінчення касаційного провадження. Суд це прохання задовольнив. Ухвалу виносив суддя Віталій Гончар.

У 2008-2012 роках Бучанська міськрада передала вказану землю ділянками по 10 соток у власність місцевим громадянам.

У 2012-2013 роках ці ділянки було скуплено від імені Василя Кіргана і об’єднано в одну площею 14,04 га.

Як з’ясували журналісти, частина людей свідомо взяла участь в афері, отримавши по 100 доларів. А дехто навіть не знав, що їм виділили землю.

Нові власники оточили маєток 8-метровим парканом. Водночас сам дідусь Калєтніка мешкає на Вінниччині, і стверджує, що про землю в Бучі нічого не пам’ятає.

Раніше повідомлялося, що колишній перший віце-спікер Верховної Ради Ігор Калєтнік оформив на свого 92-річного дідуся Василя Киргана ділянку площею 15 га, що знаходиться у лісі в м. Буча на Київщині.

17 жовтня минулого року Ірпінський міськсуд Київської області витребував цю землю на користь держави. Встановлено, що ділянки лісового фонду було незаконно віднесено до житлової та громадської забудови.

Апеляційний суд Київської області 6 лютого цього року залишив рішення Ірпінського міськсуду без змін.

Економічна правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування