Шкіряк готовий піти у відставку, якщо його попросять

Четвер, 7 травня 2015, 16:16

В. о. глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк заявив, що піде у відставку, якщо буде відповідне рішення керівництва.

Про це він сказав на прес-конференції в Києві в четвер, передає Інтерфакс-Україна.

"Якщо міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, прем'єр-міністр Арсеній Петрович Яценюк скаже мені піти, я одразу подам заяву й піду у відставку", - сказав він.

Він також заявив, що відмовляється від фінансової компенсації за відрядження до Катманду (Непал) із метою евакуації громадян України та іноземців після землетрусу в цій країні.

"Особисто я відмовляюся від будь-якої фінансової компенсації за участь у цій спецоперації", - заявив З.Шкіряк на прес-конференції в Києві в четвер.

Він наголосив, що це його принципова особиста громадянська позиція, яка не має відношення до популізму. "Я був у цьому відрядженні за власний рахунок і компенсації не потребую", - сказав він.

В. о. голови ДСНС також повідомив, що Кабінет Міністрів України виділив для потреб служби на проведену операцію 280 тис. грн, з яких на потреби мобільного рятувального центру ДСНС переведено майже 159 тис. грн, з яких використано 86 тис. грн.

Шкіряк також зазначив, що для потреб Міністерства закордонних справ виділено було 360 тис. грн, а для Міністерства оборони - понад 6 млн грн.

Шкіряк показав УП роз'яснення по коштах

Як повідомив Шкіряк кореспонденту "Української правди", кошти,  які не перерахували рятувальникам і які лежать на рахунках ДСНС, він поверне назад в уряд.

Як відомо, в ніч на четвер у Борисполі після тижневих поневірянь приземлився літак Міноборони Іл-76 з евакуйованими українцями з Непалу.

Шкіряк заявив, що не буде виправдовуватись в історії з тривалим поверненням українців із Непалу. За його словами, ДСНС відпрацювала "без проколів".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування