У Мукачевому сталися криваві розбірки у таборі ромів

П'ятниця, 9 жовтня 2015, 15:51

У Мукачевому стався кривавий інцидент між мешканцями табору ромів та самоназваним бароном, в результаті якого загинув хлопець.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

Близько опівночі група людей перестріла на вулиці 18-річного рома, переслідувала його і врешті один з молодиків двічі вистрілив у юнака.

Серед нападників був самоназваний ромський барон Калман Лакатош та його сини. Хтось із них і вистрілив у хлопця.

Місцеві жителі розповіли виданню, що у загиблого був конфлікт із одним із синів Калмана.

Пораненого хлопця ще живим забрала швидка допомога, його прооперували у місцевій лікарні, проте він помер від втрати крові.

Заступник головного лікаря Мукачівської ЦРЛ Мирослав Гавришко, куля увійшла в районі сідниць, порвала судини та травмувала кістки тазу.

Фото: Мукачево.нет

"Хлопця одразу забрали на операційний стіл, але травма виявилась несумісна з життям. Потерпілий втратив близько 3,5 літра крові, серце майже висохло", – розповів лікар.

Фото: Мукачево.нет

Після звістки про смерть обурені місцеві роми натовпом пішли до будинку Калмана і, швидше за все, саме вони його підпалили.

Згорів не лише будинок само названого барона, але й господарські споруди та автівки.

Роми обурюються, що начебто міліція покриває Калмана у багатьох справах, які проти нього уже є.

Пізніше очільник місцевої міліції повідомив, що Калмана із синами уже затримали, проте місця їхнього утримання не став називати.

Як з'ясувалося, головний підозрюваний у вбивстві хлопця є кандидатом у міську раду Мукачева від президентської партії "Солідарність".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News