Луценко придумав, як не дати депутатам втікати від слідчих

Понеділок, 2 листопада 2015, 13:36

Лідер фракції БПП Юрій Луценко запропонував внести зміни в регламент парламенту, щоб унеможливити втечу за кордон депутатів, з яких генпрокурор просить зняти недоторканність.

Про це він заявив журналістам в кулуарах Ради в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"До тих пір, поки Верховна Рада не змінить регламент щодо порядку притягнення депутатів до відповідальності, втеча того, хто хоче втекти, неминуча", – сказав він.

"Регламент дає можливість на будь-якому етапі після внесення (подання на зняття недоторканності – ред.) депутату сісти в літак і полетіти, бо навіть встановити спостереження за цими депутатами силовики, згідно з чинним законодавством, не мають права", – пояснив лідер фракції БПП.

Луценко зазначив, що є два шляхи, як не допустити такої втечі: внести зміни до Конституції і скасувати депутатську недоторканність, або ж внести зміни в регламент Ради, за яким процедура притягнення депутатів до відповідальності буде максимально скорочена, а "оперативники з моменту внесення генпрокурором подання будуть мати право вести оперативний супровід цих депутатів з можливістю не випускати їх за межі країни".

Як відомо, начальник відділу Головного слідчого управління МВС Василь Смик у понеділок заявив, що вони принесли повістку на допит Новінському. Після цього спікер Володимир Гройсман заявив, що Новінського у залі немає і змусив слідчого покинути засідання, не давши йому договорити.

Пізніше Луценко повідомив, що повістки також були приготовані для Королевської та Вілкула.

 

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування