Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Геращенко: Бойовики погрожують застосовувати до заручників методи ІДІЛ

Вівторок, 9 лютого 2016, 10:12
Геращенко: Бойовики погрожують застосовувати до заручників методи ІДІЛ

Представник гуманітарної підгрупи в тристоронній контактній групі Ірина Геращенко  звернулася до міжнародних організацій з вимогою дати оцінку заявам бойовиків про загрозу застосування смертної кари до заручників.

Про це вона написала у своєму Facebook.

"Підготувала офіційне звернення до ОБСЄ і МКЧХ з вимогою негайно дати оцінку заявам маріонеток Кремля на окупованому Донбасі щодо долі заручників, якими ОРДО - ОРЛО шантажують Україну", - написала вона.

"Бойовики погрожують всьому світові, що вони будуть застосовувати до заручників методи ІДІЛ - смертну кару, посилаючись при цьому на кримінальний кодекс неіснуючої країни – СРСР", - додала Геращенко.

Крім того, вона наголосила, що саме Росія несе повну відповідальність за такі заяви.

"РФ, яка несе повну відповідальність за дії бойовиків, також має прямі зобов'язання перед ПАРЄ і ОБСЄ . Будь-які натяки на смертну кару і порушення прав людини - це є перекреслювання принципів цих організацій", - заявила Геращенко.

Вона назвала подібні заяви бойовиків шантажем долями заручників. Крім того, Геращенко впевнена, що це "виклик всьому світові".

"Які ще докази потрібно , що так звані "ДНР- ЛНР " - це терористичні організації, чиї принципи благословили в Кремлі, і чия тактика мало чим відрізняється від ІДІЛ. Хочу наголосити, що місяць тому ОРДО - ОРЛО дало публічні обіцянки звільнити заручників, а зараз лякає світ іх катуванням", - наголосила Геращенко.

"Українська сторона розуміє, що це шантаж, але ми не дозволимо нікому шантажувати країну життями українців і ставити під ризик їхні життя", - наголосила Геращенко в коментарі УП. Вона підтвердила, що вже направила свої заяви.

"Життю українців, яких тримають заручниками на окупованих територіях є загроза, це методи ІДІЛ", - обурилась вона.

Крім того, Геращенко повідомила, що передала заяви міністру закордонних справ Павлу Клімкіну з проханням поставити ці питання під час зустрічі в нормандському форматі в Мюнхені.

Також Геращенко повідомила, що вимагає розглянути заяви бойовиків на засіданні тристоронньої контактної групи.

При цьому вона зазначила, що цього тижня гуманітарна підгрупа збиратися не буде.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: