Закон про партійну диктатуру в дії: ЦВК виключила зі списків БПП 13 осіб

Субота, 26 березня 2016, 13:24

Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку партії "Блок Петра Порошенка" 13 кандидатів у нардепи у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на виборах 26 жовтня 2014 року, відповідно до рішення з’їзду партії.

Про це 26 березня повідомили у ЦВК.  

Зокрема, із виборчих списків БПП виключено А.Богдана, О.Маловацького, Т.Малашенкову, О.Рябикіна, А.Вовка, В. Фрідмана, Р.Раупова, В.Іляшенка, Ю.Тарасовця, А.Ревенка, К.Бєдового, С.Лешика, А. Велімовського. 

"ЦВК виключила з виборчого списку партії БПП зазначених кандидатів у народні депутати України, включених до нього відповідно під №№ 74, 84, 85, 87, 91, 99, 100, 117, 119, 127, 128, 157, 170", - зазначили у ЦВК.

Як відомо, 25 березня Блок Петра Порошенка на з'їзді виключив із свого виборчого списку депутатів, "які не беруть участі у партійній діяльності".

Виключення кандидатів з виборчого списку партій стало можливим після ухвалення "закону Богдана", або "закону про партійну диктатуру", який БПП та Радикальна партія довго лобіювали у Раді.

До цього, за твердженнями депутатів, у БПП боялись переводити своїх депутатів в уряд, оскільки в такому разі в парламент зайшов би адвокат Корбана Андрій Богдан.

Також 25 березня з'їзд партії БПП "Солідарність" ухвалив рішення відібрати депутатський мандат у Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли з фракції БПП.

Українська правда powered by lun.ua