Сакварелідзе: Мене й мою команду нахабно і цинічно обманули

Неділя, 27 березня 2016, 22:50

Заступник Генпрокурора, прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе заявив, що роботу відомства фактично паралізовано, а самого Сакварелідзе і його команду з 17 осіб "нахабно і цинічно обманули". 

Про це Сакварелідзе заявив у відповідь на заяву прокурора ГПУ Владислава Куценка. 

За його словами, прокурори, які отримали повідомлення про звільнення, "чесно працювали, не побоялися братися за корупціонерів всіх мастей, включаючи близьких до керівництва ГПУ, і в результаті - поплатилися за це, ставши об'єктом помсти Шокіна і його команди". 

Сакварелідзе спростував інформацію Куценка про те, що прокурорів з його команди не звільнено.

"Сам же ще раз підтверджує, що усі наші хлопці зараз поза штатом. Людською мовою це означає, що робота фактично паралізована. Кажуть, що хлопцям було запропоновано вакансії. Але нікого не бентежить, що їх рапорти на призначення на ці вакансії були підписані мною майже 2 місяці тому і передані Шокіну, який персонально обіцяв мені, що ніяких проблем з перепризначення не буде. Слово він, на жаль, не дотримав", - зазначив Сакварелідзе.

Він додав, що дізнався про призначення Максима Мельниченка на посаду керівника Генеральної інспекції постфактум, оскільки Шокін поставив його перед фактом, за власним рішенням призначивши Мельниченка, а не провівши відкритий конкурс.

"Щодо мого деструктивної і антипрокурорської політичної поведінки, хочу ще раз повторити: буду захищати правду і всіх, хто повірив в нову прокуратуру, до останньої краплі крові. І в будівлі прокуратури, і на вулиці. Якщо комусь це не подобається - можете мене звільнити", - додав Сакварелідзе.

Смотрел медиа-реакцию Шокина, которую уже привычно озвучивал его личный "спикер". Меня очень удивляет наглость и упертос...

Опубликовано Davit Sakvarelidze 27 марта 2016 г.

Як відомо, раніше Сакварелідзе заявляв, що у ГПУ продовжуються звільнення слідчих, які вели справу "діамантових" прокурорів. Також Сакварелідзе заявив про ділові зв'язки генпрокурора і "діамантових". 

Віктор Шокін відмовився пояснювати, чому відбуваються ці звільнення. Разом з тим ГПУ оприлюднила листи, надіслані на його ім'я від прокурорів місцевих прокуратур та нардепів, обраних від Одещини, які зайняли позицію Шокіна у його конфлікті з Сакварелідзе і вимагають його відставки. 

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування