На Дніпропетровщині затримали "майора" так званого "МГБ ДНР"

Середа, 9 березня 2016, 02:13

В рамках проведення контртерористичної спецоперації, бійці роти поліції спеціального призначення "Кривбас" затримали двох бойовиків терористичних банд ЛНР-ДНР, один з яких, ймовірно є "майором" так званого "МГБ ДНР".

Про це написав радник мінстра МВС Зорян Шкіряк у facebook.

Згідно із повідомленням, 7 березня 2016, о 14:45 під час патрулювання на залізничній станції "Очеретине" черговим нарядом РПСПОП "Кривбас" ГУНП в Дніпропетровській області під час перевірки документів у осіб, що викликають підозру, було затримано двох громадян які пред’явили паспорти на ім’я громадян "І" та громадянина "Д".

Громадянин "І" 1976 р.н., уродженець м. Дзержинськ Донецької області, зареєстрований: м. Дзержинськ Донецької області.

Громадянин "Д", 1996 р.н., уродженець м. Марганець Дніпропетровської області, зареєстрований: м. Марганець Дніпропетровської області. Його паспорт мав явні ознаки технічної підробки документів (переклеєна фотографія особи).

Під час огляду речей у нього було виявлено документи на ім’я іншого громадянина також 1996 р.н., уродженця Усть-Янського району, республіки Саха (Якутія).

В паперах, що знаходились у останнього виявлено довідку від 27.01.2016 про склад сім’ї видану "Луганською народною республікою відділом по забезпеченню життєдіяльності смт Хрустальне", що вказує на останнє місце його проживання: селище Колчанівка.

Окрім цього в амбулаторній лікарняній картці, виявлено лікарські документи, про обстеження та надання йому 28.02.2015 медичної допомоги за фактом отримання контузії головного мозку під час участі в бойових діях.

При перевірці особистих речей також виявлено фотознімки 10-и його поплічників, які вдягнені у військову амуніцію, що має знаки розпізнавання незаконних збройних формувань "ЛНР", "ДНР" зі зброєю в руках.

Вище приведені факти свідчать про можливу причетність затриманих до російських терористичних банд "ЛНР", "ДНР".

Вказані вище особи передані співробітникам Костянтинівського МВ УСБУ в Донецькій області.

За інформацією УСБУ в Донецькій області, громадянини "І", 1976 р.н., є майором поліції "МГБ ДНР" в м. Новоазовськ Донецької області. Інший був бойовиком незаконного збройного формування "Красний луч".

Контртерористичні заходи тривають.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування