Адвокат ГРУшника Єрофеєва заявила, що судитиметься з Матіосом

Неділя, 5 червня 2016, 12:10

Адвокат російського ГРУшника Євгена Єрофєєва Оксана Соколовська заявила, що судитиметься з головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом.

Про це Соколовська заявила в ефірі телеканалу "112", коментуючи заяву Матіоса про те, що дії Соколовської  під час суду над російськими військовимиокоординувалися з Москви. 

За словами Матіоса, "систематичні синхронізовані дії (адвоката) координувалися адвокатським об'єднанням, яке знаходиться біля центрального офісу ФСБ в Москві на Луб'янці, яке очолює чинний випускник юридичного інституту ГРУ ЗС РФ, який координував дії з одним з адвокатів (Соколовською)".

Соколовська такі звинувачення спростовує. 

"Мені цікава позиція держави Україна в особі президента і головного військового прокурора, яким чином їм відомо, де саме я була. Невже щодо мене велися оперативно-розшукові дії або негласні слідчі дії, або втручалися в мою адвокатську діяльність - яким чином їм взагалі відома інформація про моє перебування в тій чи іншій країні", - заявила Соколовська.

На питання, чи буде вона судитися з Матіосом, адвокат відповіла ствердно і допустила, що в відповідачах також буде "гарант Конституції" - президент Петро Порошенко.powered by lun.ua