Аваков хоче, щоб СБУ зайнялася телеканалом "Інтер"

Середа, 31 серпня 2016, 13:07

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Службі безпеки з проханням відреагувати на позицію телеканалу "Інтер".

Про це він написав у Facebook в середу.

На його думку, є достатньо фактів і доказів "антиукраїнської та антидержавної" позиції телеканалу "Інтер".

"Нацрада з питань телебачення - де ви?! Чи політична кон'юнктура і кланові інтереси так здавили вам горло, що забули навіщо вас створили? Звертаюся до СБУ. Шановні колеги – пауза затягнулася – ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти!", – вважає міністр.

На думку Авакова, "ідеолога інформаційної політики "Інтера", громадянина Росії Шувалова треба вислати з країни".

"Відносно Льовочкіна і його політичних вигодованців на російські гроші – потрібне неупереджене розслідування і публічне оголошення результатів. Терабайт наявних фактів неможливо підробити, як і не можливо заховати і замовчати!", – вважає глава МВС.

Як відомо, раніше в Інтернет виклали переписку співробітниці "органів безпеки" незаконного збройного формування "ДНР" Тетяни Єгорової з співробітниками каналів "Інтер" і "Донбас".

Служба безпеки заявила, що перевірить оприлюднене листування.

Також ряд активістів виступив із закликом до влади заборонити мовлення телеканалу "Інтер".

Причиною для такого кроку вони назвали "антиукраїнський", на їхню думку, концерт, показаний телеканалом до 25-ї річниці Незалежності України.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!