За справи "18 лютого" оголошено підозри кільком екс-міліціонерам

Понеділок, 5 вересня 2016, 14:49

Колишньому першому заступнику начальника Дніпровського райуправління міліції Києва, заступнику начальника слідчого відділу та двом слідчим оголошено підозру за покарання 11 учасників "мирного наступу" 18 лютого 2014 року.

У них і ще кількох колишніх працівників МВС проведено обшуки за місцем проживання та роботи, повідомляє Генеральна прокуратура 5 вересня.

Це зроблено у рамках кримінального провадження про злочини, вчиненні правоохоронцями та суддями стосовно учасників мирних акцій протесту під час "Революції Гідності".

"За фактами фальсифікації матеріалів проваджень, незаконного затримання і притягнення до кримінальної відповідальності 11 завідомо невинних осіб за нібито участь у масових заворушеннях 18 лютого 2014 року повідомлено про підозру колишньому першому заступнику начальника Дніпровського райуправління міліції м. Києва – начальнику слідчого відділу (як одного з організаторів), заступнику начальника слідчого відділу та двом слідчим цього ж відділу", – повідомляє ГПУ.

Слідчі за сприяння та участю працівників Департаменту внутрішньої безпеки поліції, а також СБУ проведено обшуки по місцю проживання та роботи у підозрюваних й ряду інших осіб, у тому числі колишніх керівників ГУ МВС у Києві і Дніпровського райуправління.

Слідчому судді внесено клопотання про застосування до підозрюваних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та домашніх арештів, а також відсторонення їх від посад.

Генпрокуратура нагадує, що за цим епізодом раніше повідомлено про підозру двом слідчим зазначеного райуправління, а також колишньому заступнику прокурора Дніпровського району Києва і прокурору відділу прокуратури міста Києва.

Досудове розслідування триває, збирають докази для притягнення до кримінальної відповідальності інших працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суддів за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень під час Революції Гідності.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...