ДФС ліквідувала "відкритий митний простір" Саакашвілі

Субота, 4 лютого 2017, 21:01

Державна фіскальна служба ліквідувала "Відкритий митний простір" в Одесі, який мав за прискореною процедурою оформлювати морські вантажі. 

Як повідомляє "Думская.net", "простір" ліквідовано у зв'язку з оптимізацією структури фіскальної служби. Відповідний наказ голова ДФСУ Роман Насиров підписав 30 грудня.  

 

"Відкритий митний простір" було започатковано соратницею колишнього глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі - Юлією Марушевською, яка обіймала посаду начальника Одеської митниці. 

Як зазначає видання, заради ініціативи Марушевська "почала перебудовувати морвокзал та виселила звідти Музей морського флоту".

"Через проект будівля Морського вокзалу позбулася навісного фасаду, який досі не замінили новим. На роботи витратили 28 млн грн, однак даної суми не вистачило", - зазначає ЗМІ.

Як відомо, на посаді глави ОДА Саакашвілі звинувачував прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і главу Державної фіскальної служби Романа Насірова у протидії запровадженню проектів "Відкритий митний простір" в регіоні, згодом - державне підприємство "Адміністрація морських портів України" у припиненні фінансування проекту "Відкритий митний простір".

У листопаді голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі подав у відставкуОднією з причин він назвав зрив запуску Відкритого митного простору, гроші на який "розікрали" та згадав про закриття Центру обслуговування громадян. У зриві роботи Саакашвілі звинуватив особисто президента Петра Порошенка.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.