ЗМІ: в Луганську бойовики зняли оточення будівлі, де був Плотницький

Четвер, 23 листопада 2017, 16:01

Оточення біля будівлі колишньої Луганської облдержадмістрації, де перебував ватажок місцевих бойовиків і ставленик Кремля Ігор Плотницький, знято.

За інформацією очевидців, військову техніку повністю відігнали, пише LIGA.net.

"Автоматників з білими стрічками в місті зараз немає. Тільки Беркут. Оточення бойовиками залишилося тільки біля будівлі телеканалу сепаратистів - Луганськ 24", – сказало джерело видання.

За його словами, рух для автомобілів і перехожих біля будівлі колишньої Луганської ОДА відкрили.

"Там зараз пересуваються автомобілі", – додав місцевий житель Сергій, ім'я якого змінено з метою безпеки.

Як повідомляло російське видання "Новая газета", 23 листопада автомобільний кортеж з Плотницьким, керівником його "адміністрації" Іриною Тейцман, главою ДТРК "ЛНР" Анастасією Шуркаєвою і кількома іншими особами виїхав з території Луганська.

Як відомо, цього тижня в окупованому Луганську загострилася ситуація через конфлікт ватажка незаконного збройного формування "ЛНР" Ігоря Плотницького з  відстороненим "главою МВС ЛНР" Ігорем Корнетом.

Увечері 21 листопада в окупований Луганськ увійшла колона з десятків військових автомобілів з Донецька.

Повідомлялось також, що в окупованому місті не працює телебачення і радіо, люди вишикувались у черги до банківських закладів і магазинів.

23 листопада на своїх сайтах бойовики "ЛНР" і "ДНР" заявили, що в Луганську нібито ліквідували диверсантів, які діяли під контролем українського спецназу.

Читайте також: Павуки в банці. Що відомо про розбірки сепаратистів у Луганську

Міністр зовнішніх справ Павло Клімкін стверджує, що нинішня ситуація в Луганську це не тільки внутрішні розборки там всередині між бандами, це також розборки між відповідними російськими спецслужбами.