НАБУ оголосило підозри у справі про розкрадання торгового морфлоту

П'ятниця, 2 лютого 2018, 11:38

Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру двом екс-керівникам держкомпаній за незаконне відчуження морських торговельних суден на суму понад 219 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що йдеться про колишнього директора компанії "Zealand Holdings Inc." та екс-президента ПрАТ СК "Сі Трайдент"  (100% обох компаній належать державі).

Повідомляється, що останнього затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За даними слідства, екс-президент ПрАТ СК "Сі Трайдент" спільно з колишнім директором компанії "Zealand Holdings Inc." та іншими службовими особами Мінінфраструктури, здійснили відчуження за заниженими цінами морських торговельних суден "African Lark", "Etna", "Elbrus" та "Everest", переданих Мінтранспорту в якості внеску до статутного фонду АСХК "Сі Трайдент".

"Внаслідок таких дій державі заподіяно збитків на загальну суму понад 219 млн грн, що підтверджено висновками судово-економічної експертизи", - повідомляють у НАБУ.

Там зазначили, що наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Також у бюро додали, що досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали у грудні 2015 року після передачі відповідних матеріалів із Генпрокуратури.

Українська правда


powered by lun.ua