В Ахметова кажуть, що не працювали з Манафортом після 2005 року

10 1407 переглядів 4b1
Четвер, 9 серпня 2018, 17:53

У компанії українського олігарха Ріната Ахметова заявили, що не співпрацювали з екс-радником Віктора Януковича Полом Манафортом після 2005 року.

Про це повідомила прес-секретарка Ріната Ахметова Катерина Остроушко, повідомляє Громадське.

"Робота SCM з Манафортом та його консалтинговою фірмою була завершена в 2005 році. Після цього періоду Манафорт ніякої співпраці з SCM не мав" — зазначили у компанії Ахметова.

У прес-службі додали, що робота, яку Манафорт виконав в Україні після 2005 року, носила політичний характер, і компанією SCM, акціонером якої є Ахметов, не оплачувалася.

21e
fdb

У компанії стверджують, що Ахметов не має стосунку до юридичних питань, як розглядають у США у справі Манафорта.

SCM (повна назва: Приватне акціонерне товариство "Систем Кепітал Менеджмент") — керівна компанія групи СКМ, найбільшої фінансово-промислової групи України. 100 % акцій СКМ належать українському бізнесмену Рінату Ахметову.

До групи СКМ входять компанії "Метінвест" і "ДТЕК", "Перший Український Міжнародний Банк" і "Ренесанс-Капітал", АСКА, телекомунікаційна група Vega, Медіа Група "Україна" і видавничий холдинг "Сьогодні Мультимедіа" та інші.

Екс-партнер Пола Манафорта Рік Гейтс на суді заявив, що українські клієнти Манафорта - Ахметов, Льовочкін, Тігіпко, Клюєв, Колесніков - перевели на рахунок Манафорта на Кіпрі мільйони доларів.

За інформацією журналіста Френка Фоера, який публікував розслідування про політехнолога у The Atlanticpowered by lun.ua