Порошенко скликав голів фракцій на вечірню зустріч

Понеділок, 3 вересня 2018, 14:24

Президент Петро Порошенко проведе зустріч із керівниками фракцій і груп Верховної Ради з питання внесення змін до Конституції щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Про це у Facebook повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко.

"Зміни до Конституції щодо подальшої європейської інтеграції України та вступу до НАТО мають бути ухвалені Верховною Радою максимально швидко, - вважає президент Петро Порошенко. Тому перед початком чергової сесії Глава держави запросив на зустріч керівників парламентських фракцій та груп", - написав він.

Цеголко уточнив, що зустріч відбудеться увечері 3 вересня на Банковій.

Як повідомлялося, раніше представник президента у парламенті Ірина Луценко заявила, що Порошенко зареєстрував у Верховній Раді низку змін до Конституції.

Вони зокрема стосуються закріплення в Основному законі європейського та євроатлантичного напрямку розвитку України, оренди Росією військових баз в окупованому Криму тощо.

У виступі з нагоди Дня незалежності Порошенко заявив, що до початку осінньої сесії Верховної Ради зареєструє законопроект щодо закріплення в Конституції прагнення України до Євросоюзу та НАТО.

Читайте також: ЄС та НАТО в Конституції: навіщо Україні особливий шлях до членства?

Ірина Балачук, УП