Українські військові проводять масштабні навчання в Азовському морі

Середа, 10 жовтня 2018, 16:44

Маріупольський загін морської охорони спільно з тактичною авіацією Повітряних Сил, Танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних Сил України та іншими силовими відомствами, відпрацювали відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Зазначається, що навчання проводяться за рішенням і під контролем командувача Об’єднаних сил.

За даними ДПС, військові відпрацювали нанесення авіаційного удару по катерній десантній групі противника, й відбиття висадки морського десанту противника.

 
фото ДПС

"У відточені військової майстерності в районі Білосарайської затоки поєдналися 5 штурмових літаків СУ-24, 4 гвинтокрили МИ-8, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони", - йдеться у повідомленні.

 
фото дпс

У відомстві додали, що  загальна кількість залученого особового складу всіх підрозділів понад 500 військовослужбовців.

Раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що українські військові планують провести широкомасштабні навчання в Азовському морі.

Як повідомлялося,  Росія почала затримувати іноземні судна, які йдуть в українські порти на Азовському морі, фактично блокуючи цей канал торгівлі.

Українські прикордонники заявили, що росіяни "почали жорстку політику затримання і огляду суден" у Керченській протоці.

МЗС РФ заявило, що Росія має право оглядати судна в акваторії Керченської протоки та Азовського моря, оскільки це не суперечить нормам міжнародного права.

Збройні сили України посилили військову присутність уздовж узбережжя Азовського моря.

25 вересня завершився перехід групи суден Військово-морських сил ЗСУ в порт Маріуполь, але не без провокацій з боку РФ.

Як повідомлялося, російський уряд виділив Міноборони РФ у користування на 20 років частину акваторії Таганрозької затоки Азовського моря "для забезпечення оборони країни і безпеки держави".

Українська правда


powered by lun.ua