Саакашвілі висловив підтримку Тимошенко на з'їзді "Батьківщини"

Вівторок, 22 січня 2019, 13:04

Лідер партії "Рух нових сил" колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі висловив підтримку на виборах президента України у 2019 році лідерці "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

Звернення Саакашвілі транслювали на з’їзд партії "Батьківщина", повідомляє кореспондент "Української правди" з місця події.

"Ми пам’ятаємо 2008 рік. Грузія пам’ятає. І хочу подякувати Юлії Тимошенко, за те, що її уряд тоді надіслав нам гуманітарну допомогу. Юлія Тимошенко одна з перших, хто приїхав у Варшаву підтримати мене, після того як мене незаконно позбавили громадянства", - сказав колишній президент Грузії.

Також Саакашвілі заявив, що вірить у Тимошенко, зокрема в те, що вона "зможе вигнати банду Порошенка".

Саакашвілі був ведучим програми "Джокери. Шлях у президенти". В одному зі сюжетів йшлося про фінансування Тимошенко.

У програмі Саакашвілі заявив, що Тимошенко "органічна частина політичного класу, який виявився неспроможним побудувати українську державність".

Водночас екс-голова Одеської ОДА сказав, що не погоджується з тими, хто каже: "Нехай будь-хто стане президентом України, аби не Юля".

У грудні 2018 року народні депутати дорікнули Тимошенко в тому, що у 2008 році, коли Росія напала на Грузію, Тимошенко не зробила жодної заяви на захист Грузії і дозволила російським кораблям вийти з Севастополя, а її політична сила того ж року не голосувала за визнання Росії агресором проти Грузії.

Читайте також: 

Без Міхо. Що відбувається в партії Саакашвілі після його депортації

Нагадаємо: 

  • У столичному Палаці спорту відбувається з’їзд партії "Батьківщина", де розглядають питання щодо висунення в президенти Юлії Тимошенко.
  • Одного з лідерів РНС Міхеіла Саакашвілі видворили з України 12 лютого 2018 р.
  • Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.
  • Він пообіцяв повернутися до України і був не проти посісти посаду прем’єра.
  • Наразі Саакашвілі оформив у Нідерландах посвідчення особи, що дає йому право на проживання та роботу в Євросоюзі.
  • Пізніше він заявив, що повернеться до Грузії, а також запропонував екс-президенту Георгію Маргвелашвілі повернути йому грузинське громадянство.

Роман Кравець, Альона Мазуренко, УП