Гриценко в поліції розповів про причетність Порошенка до нападу на нього

Вівторок, 29 січня 2019, 13:27

Кандидат у президенти лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко дав свідчення у Нацполіції у справі про напад на нього в Одесі.

Про це він сам повідомив у Facebook.

"Щойно був на допиті в Головному слідчому управлінні Нацполіції. Дав покази слідчому, який розслідує злочин проти нашої команди, вчинений 28 листопада в Одесі. Коли СБУ організувала тітушок для недопущення мене в ефір Радіо Shark і брутальне побиття наших партійців", - написав Гриценко.

Він додав, що розповів про причетність до нападу президента.

"Виклав слідчому відомі мені факти створення за вказівкою президента організованої злочинної групи в складі генерал-майора Юрія Федорова (начальник особистої охорони президента), генерал-лейтенанта Віктора Кононенка (заступник голови СБУ) та генерал-майора Олександра Довженка (керівник обласного управління СБУ в Одесі), які організували, керували бандитами, а тепер їх приховують від затримання Нацполіцією", - написав Гриценко.

Він висловив сподівання, що поліція зробить все для запобігання подібним злочинам.

"Мав також розмову з міністром Арсеном Аваковим. Домовилися про взаємодію з метою 1) викриття і блокування "сіток" зі скупівлі голосів та 2) протидії силовим провокаціям під час виборів", - підсумував Гриценко.  

Нагадаємо:

  • 28 листопада 2018 року близько 30 людей в масках напали на представників партії "Громадянська позиція" в Одесі.
  • Гриценко поклав відповідальність за напад на нього з соратниками в Одесі на президента Петра Порошенка.
  • 30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що п'ятеро нападників на Гриценка упізнані і затримані Національною поліцією, а ще щодо 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення.
  • В Генпрокуратурі зазначали, що "з даних допиту можливих фігурантів бійки з’ясовано, що протиправні дії стосовно керівника політичної партії не пов’язані з його громадською діяльністю, як майбутнього кандидата у президенти України, а стосуються можливих корупційних зв’язків, незаконного відчуження майна Міністерства оборони та іншої діяльності під час зайняття посади керівника вказаного міністерства".
  • У партії "Блок Петра Порошенка" заявили, що вимагають від правоохоронних органів швидкого розслідування хуліганських дій щодо Гриценка, а його самого звинуватили у чорному піарі.
  • В охороні Порошенка назвали Гриценка брехуном.
  • 14 січня 2019 року невідомі обстріляли автомобіль двох працівників Центрального штабу кандидата у президенти Анатолія Гриценка у Києві. У "Громадянській позиції" пов’язали обстріл "безпосередньо із роботою постраждалих у виборчому штабі".

Українська правда
Усі новини...