Порошенко розповів про виклики, пов’язані з виборами

Вівторок, 12 лютого 2019, 10:03

Президент Петро Порошенко заявляє, що з майбутніми виборами пов’язані два виклики: спроба Росії зупинити рух України на Захід і популізм політиків, який може негативно вплинути на економіку.

Про це він повідомив у Twitter.

"Кажуть, ми маємо застереження і міркування бізнесу, пов’язані з виборчим процесом. З виборами пов’язані не лише нові можливості України, але й виклики", - заявив Порошенко на щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.

За його словами, перший виклик – це виклик реваншизму і втручання Росії у виборчий процес в Україні.

"Справа не в персональних симпатіях до когось чи антипатії Путіна до чинного українського президента. Мета – зупинити рух України на Захід і повернути її в сферу російського впливу", - переконаний Порошенко.

Другий виклик, за його словами, виклик популізму.

"Ми не унікальні, ця пошесть накрила нині увесь світ. Однодумці Чавеса та Мадуро пропонують українцям широкий асортимент страв із венесуельської кухні. Вони забули, як 14 років тому їхні обіцянки знизити ціни на цукор завершилися його дефіцитом", - заявив президент.

Читайте також: Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо:

  • Вибори президента призначені на 31 березня. У них візьмуть участь 44 кандидати.
  • Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що підконтрольне йому відомство не буде реєструвати російських спостерігачів.
  • Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії.
  • 6 лютого бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ запропонувало включити двох громадян РФ до складу місії зі спостереження за виборами президента України.
  • 7 лютого Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає заборону участі російських спостерігачів в українських виборах.
  • 8 лютого в ОБСЄ заявили, що виключать росіян зі списку спостерігачів на виборах в Україні.

Українська правда
powered by lun.ua