Стало відомо, коли Манафорту оголосять вироки

Четвер, 21 лютого 2019, 22:15

Суд винесе вирок екс-главі передвиборчої кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту у справі за звинуваченнями у податковому та банківському шахрайстві 8 березня.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що після винесення вироку стосовно цією справи, другий суд 13 березня винесе вирок Манафорту по іншій справі стосовно звинувачень у порушеннях під час лобістської діяльності.

69-річний Манафорт може провести решту життя у в'язниці за звинуваченнями, пов'язаними з його роботою як міжнародного політичного консультанта та лобіста.

Нагадаємо:

  • Раніше повідомлялось, що Пол Манафорт продовжував займатися політичними питаннями в Україні у 2018 році, після того, як йому було винесено звинувачення у рамках слідства спецпрокурора Мюллера.
  • Команда Мюллера виявила, що Килимник підтримував зв'язок з російською розвідкою під час президентської кампанії 2016 року. Сам Килимник це заперечує.
  • Раніше в інтерв'ю "Радіо Свобода" Килимник розповів, як працював на Пола Манафорта в Україні та США і заявив, що не пов'язаний з ГРУ РФ.
  • У розслідуванні Мюллера Килимника називають "колишнім російським розвідником", позначаючи в матеріалах справи як "Особа А" і не оприлюднюючи більше ніяких деталей.
  • Згідно з опублікованими даними, Килимник працював з Манафортом і керував його київським офісом з 2005 до 2015 рр., а також "бачив, як Манафорт працював в різних країнах". Про які конкретно країни йдеться, він не уточнив, зазначивши, що вони знаходяться "в Європі і Африці".
  • У серпні журі присяжних визнало Манафорта винним у 8 з 18 пунктів звинувачення, включаючи податкові махінації, порушення банківського законодавства і приховування рахунків в іноземних банках.
  • Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера рекомендує 19-24 років ув'язнення для екс-глави передвиборчої кампанії Дональда Трампа за звинуваченнями у податковому та банківському шахрайстві.

Українська правда
powered by lun.ua