Новини дня: об’єднання Гриценка і Садового та розрив "БПП" і "Єврооптимістів"

Четвер, 28 лютого 2019, 21:25

Садовий заявив про готовність об’єднатися із Гриценком, депутати Найєм, Заліщук та Лещенко оголосили про вихід із "БПП", а безвіз із Ізраїлем можуть скасувати — новини, що були актуальні 28 лютого.

Про Садового та Гриценка

Гриценко та Садовий зустрічалися для обговорення об’єднання на президентських виборах — кандидати у президенти заявили, що спільно опублікують рішення, коли домовляться.

Про "Єврооптимістів"

Народні депутати Найєм, Заліщук та Лещенко подали заяви про вихід з фракції "БПП".

Про Порошенка і незаконне збагачення

Порошенко подав новий законопроект про покарання за незаконне збагачення — каже, у ньому "враховані усі зауваження" Конституційного суду. Водночас у ЦПК говорять, що він ще гірше, ніж стаття Януковича.

Про Telegram

Нагадуємо, що 29-го лютого цьогоріч немає, а Telegram-канал "Української правди" — є! І не тільки цьогоріч. Підписуйтеся!

Про інші важливі новини

Звіт "Батьківщини" показав, що "прості українці" жертвують партії мільйони гривень. Журналісти розшукали цих людей — серед них, зокрема, пенсіонери, майстер манікюру та касирка. Більшість із них не здогадуються, що фінансують партію.

Мюнхенський суд засудив племінника пропагандиста Кисельова до двох років і трьох місяців позбавлення волі у справі про підготовку війни на Донбасі.

Україна може скасувати безвізовий режим із Ізраїлем — в МЗС заявили про "систематичні порушення прав українських туристів".

Верховна Рада почала розглядати закон "Про забезпечення функціонування української мови" — цей документ прирівнює спробу запровадження багатомовності до намагання повалити конституційний лад.

Лондонський суд арештував два маєтки олігарха Дмитра Фірташа та інше майно на суму в 50 мільйонів фунтів.

Українська правда
powered by lun.ua