На Житомирщині двоє чоловіків торгували зброєю з військової частини
Співробітники СБУ затримали на Житомирщині двох чоловіків, які торгували краденою з військової частини зброєю.
Про це повідомляє сайт спецслужби.
Незаконний бізнес влаштували двоє раніше судимих мешканців Новограда-Волинського. "Клієнтів" вони шукали серед своїх знайомих та представників місцевих кримінальних кіл.
"Затримали обох правопорушників поблизу Новограда-Волинського під час чергової спроби продажу двох автоматів із магазинами, пістолета з набоями та глушника, за які вони планували виручити 65 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
![](http://img.pravda.com/images/doc/d/5/d5318c1-zbroya2.jpg)
Відзначається, що під час спецоперації один із зловмисників намагався чинити збройний опір співробітникам СБУ.
"Зі схрону, облаштованого у лісосмузі неподалік районного центру, правоохоронці вилучили ще два автомати, три пістолети, глушники та набої різного калібру", - йдеться в повідомленні.
![](http://img.pravda.com/images/doc/d/d/ddcca3e-zbroya1.jpg)
За даним фатом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 410 (Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) ККУ.
Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.