ДБР зареєструвало провадження через розголошення Луценком даних про вбивство Гандзюк

Середа, 20 березня 2019, 18:40

Державне бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генеральним прокурором Юрієм Луценком відомостей досудового розслідування у справі вбивства Катерини Гандзюк.

Про це повідомив адвокат Масі Найєм у Facebook.

Він нагадав, що 27 грудня 2018 року подав до ДБР заяву про вчинення Луценком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 387 ККУ, а саме розголошення прокурором відомостей досудового розслідування, незалежно від того, чи приймала ця особа безпосередню участь в оперативно-розшуковій діяльності, досудовому розслідуванні.

"Відомості за заявою внесені не були, тому 4 січня я подав до Печерського суду скаргу на бездіяльність уповноважених осіб ДБР", - зазначив адвокат.

28 лютого Печерський районний суд м. Києва виніс ухвалу: задовільнив скаргу Масі Найєма на бездіяльність слідчих та зобов’язав останніх зареєструвати кримінальне провадження. В той же день суд направив до ДБР копію цієї ухвали з супровідним листом.

За словами адвоката, 12 березня він власноруч передав ухвалу Печерського суду з вказаним супровідним листом (від 28 лютого, вих. №757/371/19-к) до ДБР, щоб забезпечити виконання рішення суду.

"Станом на ранок 19 березня провадження зареєстроване не було (нам дали таку інформацію по телефону). Ми подали заяву про злочин, передбачений ст. 382 ККУ за невиконання ухвали Печерського суду. Лише сьогодні отримали інформацію про те, що позавчора ДБР все ж зареєструвало провадження", - розповів Найєм.

 
Масі Найєм
 
Масі Найєм

Читайте також: Нові прізвища у справі Гандзюк, та хто насправді відкрив таємницю слідства

Нагадаємо:

Українська правда


powered by lun.ua