Зеленський заявив, що готовий вести переговори з Росією

Четвер, 21 березня 2019, 17:46

Кандидат у президенти комік Володимир Зеленський заявив, що в разі перемоги на виборах та погодження питання переговорів з міжнародними партнерами України, він готовий вести двосторонні переговори з Росією.

Про це він сказав виданню "НВ".

"Потрібно вести переговори.  Необхідно відновити зустрічі в Нормандському форматі і залучати до багатосторонніх переговорів США та Велику Британію. Якщо ми разом з нашими союзниками і партнерами визнаємо за необхідне, то, можливо, потрібно буде і з Росією вести двосторонні переговори", - заявив він.

Зеленський також вважає, що повинен зберігатися головний принцип: "ніхто не має права вирішувати щось щодо України без участі України".

Серед іншого Зеленський назвав три пріоритетні завдання на посту президента. Зокрема, припинення бойових дій на Донбасі, боротьба з корупцією та ремонт доріг.

"Я б хотів зробити все для того, щоб на сході України припинили стріляти, щоб більше не гинули наші люди", - заявив Зеленський.

"Потрібно виступати з українськими ініціативами з приводу припинення бойових дій, деокупації Донбасу та повернення Криму. З часу Мінських угод цих ініціатив з боку України фактично не було. Потрібна політична воля", - вважає він.

Ще однією запорукою миру Зеленський назвав сильну економіку і зробив акцент на побудові "потужної армії". Він також вважає, що вступ до НАТО має відбуватися через всеукраїнський референдум.

Читайте також: Що треба знати виборцю про Володимира Зеленського

Володимир Зеленський: 1 квітня – офігенний день для перемоги клоуна

Нагадаємо:

  • Перший тур виборів президента відбудеться 31 березня, другий – 21 квітня.
  • Згідно останніх результатів опитування, Зеленський лідирує в президентському рейтингу.
  • Зокрема, за результатами опитування інституту Яременка лідером президентського рейтингу залишається шоумен Володимир Зеленський, друге і третє місця займають лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко.
  • Зеленського готові підтримати 29,4% українців, Тимошенко - 17,2%, Порошенка - 14,9%.
  • Журналісти програми "Схеми" повідомили, що шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися в президенти України, має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році. На запитання журналістів про активи в РФ  шоумен відповів різко.
  • Раніше в Кремлі заявили, що хотіли би бачити на посту президента України "президента миру".